Про нас

Про нас

Про фонд

БО «Благодійний фонд «Сильні та Вільні» - це об’єднання небайдужих, тих, кому болить серце за нашу країну і тих, хто всією душею вірить у краще!
  • Наша мета – допомагати тим, хто цього потребує, адже коли ми ділимось один з одним частинкою власної наснаги, власного прагнення, власної душі, ми стаємо сильнішими! 
  • Наша ціль – зробити максимум, щоб підтримати наших янголів-воїнів, щоб вони відчували, що за їх спинами – сильний, вірний та мужній тил. Щоб вони знали – ми з ними щомиті та щокроку на нашому спільному шляху, щоб залишатися вільними! 
  • Наше прагнення – бути опорою для кожного українця та об’єднувати тих, хто словом та ділом готовий разом з нами будувати той світ навколо, на який ми заслуговуємо, за який ми боремося та в який нескінченно віримо!

Ми прагнемо не тільки підтримати наших хлопців на передовій, але й допомогти тим, хто повернувся героєм, але потребує допомоги з одужанням та реабілітацією. 

Крім того, ми хочемо підтримати тих українців, які через вторгнення російської армії втратили свої домівки, але не втратили віру в нашу перемогу!

Ми сильні! Ми вільні! Ми незламні та нескорені! Саме це дозволяє нам долати будь-які перепони та створювати наше майбутнє! Саме це дає нам наснаги боронити нашу країну від ворога, знищувати окупантів, воювати сміливо та зухвало, але при цьому зберегти в серці світло любові, віри та надії! Саме це дарує кожному з нас прагнення кращого майбутнього для нашої України, для нашого народу, для наших дітей!

 Давайте знайомитись

Кожен має значення! Приєднуйтесь до команди та допоможіть нам змінити світ

Тетяна Смірнова

Директорка

Марія Лакеєва

Координаторка

Наші волонтери

Команда, без якої наша робота не була б настільки ефективною

Олена Уралова

Волонтерка

Дмитро Скігін

Волонтер

Оксана Скігіна

Волонтерка